Specjaliści - Centrum Sudety - Porady medyczne

Lawyer
Przejdź do treści

Specjaliści

Ginekolodzy – położnicy:
 
- lek. Med. Magdalena Kania
 
Specjalistka ginekologii i położnictwa, aktualnie pracuje w Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym w Wałbrzychu. Godzę rolę świetnie wyszkolonego chirurga ginekologicznego i wnikliwego diagnosty ambulatoryjnego. Certyfikowany Kolposkopista Zabiegowy PTKiPSM.
Oddana swojej pracy od 2012 roku, czerpiąca wielką satysfakcję z pomocy pacjentkom zarówno w szpitalu jak i w poradni.
Mama wspaniałego przedszkolaka, fanka pedagogiki Montessori, miłośniczka podróży i turystyki górskiej - od Śnieżki po Kilimandżaro.


 
- lek. Med. Łukasz Radecki
 
Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu 10.09.1998r.
7.04.2009r. Specjalizacja w dziedzinie położnictwo i ginekologia
Odbyte liczne kursy z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej w ginekologii i położnictwie.

Ginekolodzy – położnicy:
 
- lek. Med. Wojciech Rogala
 
Jestem doświadczonym specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa, a także w dziedzinie badań prenatalnych.
Posiadam certyfikat badań prenatalnych FMF. Wykonuje szereg zabiegów z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej.
 
 
- lek. Med. Mariusz Wojtal
 
Jestem na ostatnim roku szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Ukończyłem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbyłem w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ. Obecnie pracuje w Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym w Wałbrzychu, gdzie rozwijam swoją wiedzę w zakresie położnictwa, diagnostyki ultrasonograficznej, jak i nowych technik zabiegowych i operacyjnych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach, warsztatach i konferencjach naukowych. W pracy kieruję się przede wszystkim empatią oraz holistycznym podejściem do Pacjentki. Zależy mi na tworzeniu partnerskich relacji w procesie leczenia, czy prowadzenia ciąży. Dużą uwagę przykładam do tego, by Pacjentki czuły się komfortowo w trakcie konsultacji oraz badania.
 

lek. Med. Dawid Olędzki
 
Na co dzień swoje doświadczenie zawodowe zdobywam pracując w Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym w Wałbrzychu.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach oraz konferencjach.
Posiadam Certyfikat FMF badań prenatalnych oraz jestem Certyfikowanym kolposkopistą PTKiPSM.
 

Endokrynolog
 
- dr n. med. Maja Jończyk
 
Specjalista chorób wewnętrznych, w trakcie specjalizacji z endokrynologii. Absolwentka Wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami we Wrocławiu, gdzie aktualnie pracuje. W 2019 roku uzyskałam stopień naukowy doktora nauk medycznych. W swojej pracy zajmuje się chorobami tarczycy, przysadki, nadnerczy, zaburzeniami miesiączkowania. Uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach poszerzając swoją wiedzę i kwalifikacje.
 

Neonatolog/Pediatra
 
Lek. Med. Elżbieta Jasiak – Pałczyńska
 
Zakres badań:
 
- Leczenie chorób wieku dziecięcego i młodzieńczego 0-16 lat.
- Specjalistyczne badanie noworodka i niemowlęcia pod kątem oceny rozwoju    psychomotorycznego.
- Specjalistyczne prowadzenie wcześniaków i dzieci z niską urodzeniową wagą ciała.
- Rehabilitacja asymetrii ułożeniowej np. kręczu karku, szpotawych stóp.
- Rehabilitacja i badanie metodą Vojty.


Fizjoterapeuta

Mgr Natalia Kaczorowska
 
Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem magistra. Już podczas studiów rozpoczęłam pracę w zawodzie, aby oprócz wiedzy teoretycznej, jak najszybciej zdobywać doświadczenie w pracy z pacjentem. Interesują mnie przede wszystkim zagadnienia związane z bliznami, fizjoterapią uroginekologiczną i okołoporodową. Zajmuję się także pacjentami ortopedycznymi, po urazach, zabiegach operacyjnych, a także z przewlekłym i ostrym bólem. Regularnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach zawodowych, aby jeszcze skuteczniej pracować w roli fizjoterapeuty. Wierzę, że dobra diagnostyka, odpowiednio dobrana terapia, a także edukacja pacjenta są kluczem do skutecznej rehabilitacji.


CENTRUM MEDYCZNE SUDETY
Rogala Radecki Sp. z o.o.
Hetmańska 7C,
58-316 Wałbrzych
TEL. 733 600 057

GoldenMayer.PL
Wróć do spisu treści